Biyografi

Hayati farkındalık ve derin seyahat…

Sizi altın orana sahip bir ruh, zihin, beden bütünlüğü için sıra dışı bir maceraya davet ediyorum:

 

– Süreci örseleyen düğümleri tespit et
– Yeniden başla ya da kaldığın yerden devam et ama illaki ”eylemde ol”
– Kendi yaşamına hizmet et
– Kendine hizmet et

Şebnem Toker Icon 5

‘’Ruh, Zihin, Beden’’ bütünlüğünün altın oranı nedir?

Hangisinden ne kadar ekleyince formül tamamlanıyor? Hatta bir formül var mı? Memnun, mutlu ve başarılı yaşamın anahtarı, bu bütünü oluşturan parçaların temelde neye ihtiyacı olduğunu keşfetmekten geçiyor. Bunun adı hayati farkındalıktır. Hayati farkındalık, kişinin kendi üzerinde derinleşmesi ile mümkündür.  Bu, özaraştırma ve yeni anlamlar inşa etme süreci demektir.

Gerçekten neyi istediğimizin hayatın umrunda olmadığını düşünmek, ona haksızlık etmek olurdu. Tabii ki umurunda! Hatta belki esas meselesi bu!

Kurumsal yaşamda yönetici asistanlığı kariyerimi sürdürdüğüm yıllar boyunca ‘’İnsan ve İnsanın Dinamiklerini’’ daha iyi anlamak adına; 2012 yılında ICF onaylı Profesyonel Koçluk eğitimi aldım. Ardından Koçluk mesleğinde farklı ekollerde derinleştim;

Jungian Coaching School’da Profesyonel Jung Koçluğu, Koçlukta Dışavurumcu Sanat Brussels Capital University’de NLP uygulayıcılığı ve eğitmenliği, Anne Jirsch Future Life Progression Trainer’da FLP uygulayıcılığı ve eğitimci eğitmenliği ve son olarak Seraphim Blueprint Enerji Şifası uygulayıcısı ve öğretmenliği sertifikalarını aldım.

Bugün burada olmamızın bir anlamı var… O anlamı bulmak ve herkesin farklı bir reçetesinin olduğunu bilerek mutlu ve tatmin edici bir yaşam sürdürmek ise hepimizin ortak gayesi.

Bütün yaşamımı, sağlıklı bir ruh ve beden içerisinde dengede var olabilmeyi öğrenmek adına kurguladığım bu yolda, yaşamının düğümlerini çözmek için benimle birlikte yürümek ister misin?

10 Soruluk Testimize Göz Atın! Sizi Birlikte Tanıyalım!

Bu neden mi önemli?
En başta da dediğim gibi, çünkü kendi sesimiz hep gerçeği söyler, yalnızca gerçeği…

Eğitimler Hakkında Bilgi Alın

    Atölyeler hakkında bilgi almak ve çeşitli işbirlikleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

    Birlikte Kalalım
    Aylık yazılardan ve eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.
    Birlikte Kalalım
    Aylık yazılardan ve eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.