Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Bütünsel Marka Tasarımı

Modül 1: Kendini Keşfet, Öz Dengeni Bul, Duygusal dayanıklılık neden önemli, kalp-zihin-beden farkındalığı gelişimi

Modül 2: Başarının Anatomisi; Öz yeterlilik ve gelişimi, öz şefkat ve gelişimi, iç güdülere bağlanabilme, otantik halini keşfetme

Modül 3: Zihin Restorasyonu: Yargılayan zihinden anlamlandıran zihne, gelecekteki mükemmel versiyonun senin tam karşında onun gücünü almaya hazır mısın?
Öğrenim Hedefi

Katılımcıların yılmazlık, esneklik, stres yönetimi, kendine liderlik, içsel motivasyon ve duygusal zekâ konularında yetkinlik geliştirmesi hedeflenir.

Eğitim Ortamı / Süresi
Online – Yüz yüze / Eğitim boyunca FLP ve koçlukta dışa vurumcu sanat çalışmaları uygulanır.

Kurumsal Eğitimler

Öz Dengeni Bul

Modül 1: Bariyerlerini fark et

Modül 2: Öz Bilince Ulaş / Dengeyi bul

Modül 3: Hafifle

Modül 4: Neşeyle tanış

Öğrenim Hedefi

Eğitimin sonunda kendi kahramanlık hikâyenin yazarı olma

Eğitim Ortamı / Süresi
Online / 90 dk.

Kurumsal Eğitimler

Sanat Çalışması ile Stresin Düğümlerini Çöz

 • İlk izlenim ve ön yargılar
 • Bedenin sana ne söylüyor
 • Duygusal zekâ
 • Gör Beni, Duy Beni, Anla Beni
Öğrenim Hedefi

Hem kurumsal hem de bireysel yaşamımızda stresi yönetmeyi öğrenemediğimiz takdirde, hem mental hem de fiziksel olarak kendimizi çıkmazın içerisinde bularak düğümleniyoruz. Bu eğitim sayesinde önce yaşamakta olduğunuz stresin kaynağını bularak, o stresi yönetmeyi öğrenecek ve daha sonra öğrendiklerinizi uygulayarak yaşamınızda başka bir kapı arayacaksınız.

Eğitim Ortamı / Süresi
Online / Yüz yüze – 90 dk.

Kurumsal Eğitimler

Etkili İletişim

 • İletişimde zehirli ve sihirli kelimeler
 • İletişimde ben ve onlar
 • Dili yeniden tanımlamak
 • Duygusal sözlük
 • Sessiz İletişim
 • 3 Dudak bekçisi: Bu doğru mu? Bu nazik mi? Bu gerekli mi?
 • Nezaketin gücü
Öğrenim Hedefi

Dil aracıyla düşünür, kavrar, açıklar, öğreniriz. Dil ve zihin birbirini etkileyen iki kavramdır. Zihin değişirse dil değişir, dil değişirse zihinde değişir. Dilimiz tüm inanç sistemlerimizi, gündelik yaşamımızın dinamiklerini değiştirmede büyük öneme sahiptir dolayısıyla bu eğitimde etkili iletişime dair kilit noktaları kavrayarak etkili iletişimde profesyonel olmak hedeflenir.

Eğitim Ortamı / Süresi
Online / 90 dk.

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Yaşam Tasarımında Jungian Koçluk

Modül 1: Keşif Seansı ve Araçları

Modül 2: Buzdağı ve Arketipler

Modül 3: Sembolik Düşünme

Modül 4: Persona ve Gölge

Modül 5: Sanat Büfede Çalışma

Modül 6: Kahramanın Yolculuğu

Modül 7: 12 Liderlik Arketipi

Öğrenim Hedefi

Jung Psikolojisine göre temel kavramları ve ruhsal yapıyı anlamak. Kurumsal yaşamda ekip çalışması yönetimi, ekibin ihtiyaçlarını anlamak-yönetmek, ekibin bir parçası olarak var olabilmeyi öğrenmek.

Eğitim Ortamı
Online – Yüz yüze

Kurumsal Eğitimler

Mutlu Ekip

 • Mindful Uygulamalar, sanat çalışması metodları
 • Oyun terapi
Öğrenim Hedefi

Kurumsal yaşamdaki yöneticiler için yönettiği kitlenin performansını arttırma yöntemleri, empati kazanımı, stres yönetimi gibi konuların derlendiği eğitim.

Eğitim Ortamı / Süresi
Online / 90 dk.

Kurumsal Eğitimler

Bütünsel Şifa Yolculuğu / NLP Çalışması

Modül 1: Davranışsal Esneklik

Modül 2: Dostça İlişki / Uyum

Modül 3: Sonuçsal Yaklaşım

Modül 4: Duyusal Farkındalık

Öğrenim Hedefi

İhtiyaç dediğimiz şey bir dayatma bir suni gündem olmasın? Bu atölyede kendimizi berrak sorularla tasarlıyoruz. Doğru soru sorulmadıkça yanlış cevap yoktur.

Gevşe – Hayal Et – Düşün

Eğitim Ortamı
Online – Yüz yüze

Kurumsal Eğitimler

FLP Çalışması

Future Life Progression (FLP), geleceğin tasarlanması programıdır. Dünyada bir süredir uygulanmakta olan FLP sistemini Türkiye’ye ilk getiren kişi ve ilk uygulayan öğretmen olarak, sunduğum eğitmenlik programına katılan kişiler de bu programın Türkiye’de ilk sertifikalı uygulayıcıları olacak ve sistemi hem kendileri hem de danışmanlık verdikleri kişiler için kullanabilecekler.

Artık yüzümüzü geleceğe dönmenin zamanı geldi…FLP uygulaması, regresyon ile geçmiş yaşamımızdaki blokajlarımıza yönelik yapılan çalışmaların bir sonraki durağı diyebiliriz. Gelecek yaşamınıza gittiğiniz bu çalışmada 5-10 hatta belki de 100 yıl sonraki versiyonunuzla tanışmak istemez misiniz? FLP ile geçmiş ve şimdiki yaşamınızda üstesinden gelemediğiniz blokajları ve sorunları geride bırakmanızı sağlayan bir uygulamadır. FLP sistemi sayesinde doğuştan sahip olduğunuz yetenekleriniz ile tanışarak gelecek yaşamınızdan alacağınız vizyon ile bugünden geleceği tasarlayacak ve potansiyelinizin en yüksek olduğu gücü deneyimleyeceksiniz. Böylece ilerleyen yaşamınızda ihtiyaç duyduğunuz geçmiş ya da gelecek yaşam enerjilerini nasıl yönlendirmeniz gerektiğini kavrayacaksınız.
Öğrenim Hedefi

İleri Geleceğin Tasarlanması Çalışması

Future Life Progression, geleceğiniz hakkında fikir edinmenizi sağlar. Bilinçsiz zihin, bilinçli zihin gibi zamana tabi değildir. Bilinçli zihin, anıları doğrusal bir şekilde tekrarlar, bu da zaman izlenimi verir. Ancak bilinçaltı zihin geçmişinden, şimdiden ve gelecekten bağımsız olarak anıları hatırlayabilir. Telepötik teknikler aracılığıyla, size rehberlik etmesi ve geri bildirim almak için anıları geri çağırabilirsiniz. Şu anda bulunduğunuz yoldan devam ederseniz ve yalnızca olası geleceğinizi keşfedebilirsiniz. Bu en büyük başarınızı ve mutluluğunuzu elde etmenizi sağlamak için yapmanız gereken değişiklikleri tanıma fırsatı verir. Başka hangi fırsatların size sunulabileceğini görmek için alternatif yaşam yollarını keşfedebilirsiniz. Gelecekteki bilgeliğinizden ve zaman içinde ruhsal yolda ilerlemenizi engelleyen tekrar eden sorunları bulmak ve bunları çözmenizi sağlamak için, geçmişinizi, şimdinizi ve geleceğinizi inceleyebilirsiniz. Bu çalışmanın amacı kaygılı, amaçsız, kronik rahatsızlık hissi yaşayan, yaşamının anlamını bulmaya çalışan kişilerin ihtiyaçları olan bilge yanıtların kendi ileri geleceklerinden bugüne aktarmalarına aracılık etmektir.

Eğitim Süresi

FLP çalışması tam 2 günlük eğitimdir.

10 Soruluk Testimize Göz Atın! Sizi Birlikte Tanıyalım!

Bu neden mi önemli?
En başta da dediğim gibi, çünkü kendi sesimiz hep gerçeği söyler, yalnızca gerçeği…

Eğitimler Hakkında Bilgi Alın

  Atölyeler hakkında bilgi almak ve çeşitli işbirlikleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

  Birlikte Kalalım
  Aylık yazılardan ve eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.
  Birlikte Kalalım
  Aylık yazılardan ve eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.