Kamplar

Kamplar

Yaşamın Direksiyonunda Mucize Duraklar Kampı

Modül 1: Kaynağı bul

Modül 2: Yüzleş

Modül 3: Kabullen

Modül 4: Serbest Bırak

Öğrenim Hedefi

En büyük bariyer umutsuzluktur. Kişi umudunu kaybettiği noktada gelişim söz konusu olamaz. Karmaşık, belirsiz, şüpheli durumlarda ve kaygan zeminde dengeyi koruyabilenler kendi kahramanlık hikayelerini yazar.

Eğitim Ortamı / Süresi

*Bu eğitim yaşamın direksiyonunda atölyesini tamamlayan katılımcılara açık 2 günlük kamp şeklinde olacaktır. Kamp yeri ve program açıklandığında iletilecektir.

Kamplar

Seraphim Blueprint

Bazen zor zamanlardan geçerken, hastalıklarla veya günlük sorunlarla mücadele ederken elimizde bir güç olmasını isteriz. İşte bu anda elimizde somut bir şeyler tutmak, onların bize aktardığı güzel enerjileri avucumuzda hissetmek isteriz. Seraphim enerjileri, 13.000 yıl önce 13 Serafim tarafından varlıkların iyiliği için yaratılmış. Atlantis zamanında kullanılan enerjilerden olduğu bilinmektedir. Seraphim Blueprit bir enerji sistemidir ve 11 temel enerjiden oluşmaktadır. Yaşamımızın her alanını şifalandırmayı hedefler. Kendimizi daha iyi hissetmemizi ve güçlendirmemize yardımcı olur.  Tüm sistem ruhsal duygusal ve fiziksel bedenlerimizi mükemmel bir şekilde destekler ve ruhsal yolculuğumuza da benzersiz bir destek sağlar.

Öğrenim Hedefi

İlk enerji uyumlamaları ile Çakraların ve enerji kanallarının açılmasını destekleyen yaşam gücü enerjisini alma ve var olan çakra blokajlarının temizlenmesini destekler. Bağışıklık sistemimizi güçlendirir ve böbrekleri temizler. Yaşam gücü enerjisi ile güçlenir ve enerji dolarız.

 • Ellerimiz aracılığı ile yaşam gücü enerjisini kendimize ve başkalarına aktarabilme yeteneği size kendinizi ve başkalarını fiziksel olarak iyileştirme gücü kazanırız.
 • Mekanlara (evinize, ofisinize veya diğer mekanlara) Negatif enerjilerden temizleme ve Yaşam Gücü uyum parmaklığı kurma yeteneği kazanırız.
 • İyileştirici enerjileri (Baş melek, melek, üstat, rehber, aydınlanmış üstat, kutsal mekanlar, elementler, devalar, şifacılar v.b) alma ve başkalarına aktarma yetenekleri kazanırız. Bu enerjileri istersek uzakta bulunan kişilere de   gönderebiliriz.
 • Yaşam Gücü enerjisini, başta kristaller ve doğal taşlar olmak üzere, pek çok nesneye yüklemek mümkün. Birinci basamak eğitimine katılan herkes bu şifa enerjisini seçtiği nesnelere yükleme becerisi kazanıyor. Üstelik enerji yüklediğiniz kristalleri ihtiyacı olan başkalarına da verebiliyorsunuz. 
 • Yaşam Gücü enerjisi yüklü kristallerin yararlı olduğu görülen durumlar: Artrit, kronik baş ağrıları, karpal tünel sendromu, alkol ve sigara bağımlılığı, grip, soğuk algınlığı, kronik halsizlık, stres, bağışıklık sistemi sorunları
 • Aura ve enerji bedenleri ile çalışır. Fiziksel, duygusal ve zihinsel bedenlerimizi dengeleyerek öz potansiyelimizi arttırır. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenleri iyileştirme yeteneği kazandırır.
 • Ruhsal amacımızı ortaya çıkaracak güce kavuşmamızı destekler.
 • Ellerimiz aracılığı ile “İlahi Uyum” enerjisini kendimize ve başkalarına aktarabilme yeteneği kazanırız.

Sistemin Basamakları

 1. Seraphim İyileştirmesi (Eğitim Süresi: Tam Gün)
 2. Kutsal Geometri (Eğitim Süresi: Tam Gün)
 3. Seraphim Tezahürü (Eğitim Süresi: Tam Gün)
 4. Seraphim ile Evrensel Görkem (Eğitim Süresi: Tam Gün)
 5. Seraphim ile Gezegenin İyileştirilmesi (Eğitim Süresi: Tam gün)
 6. Seraphim ile Rahmet ve Birlik (Eğitim Süresi: 2 gün)
Eğitim Ortamı

Online / Grup olarak veya Bireysel olarak alınabilir.

10 Soruluk Testimize Göz Atın! Sizi Birlikte Tanıyalım!

Bu neden mi önemli?
En başta da dediğim gibi, çünkü kendi sesimiz hep gerçeği söyler, yalnızca gerçeği…

Eğitimler Hakkında Bilgi Alın

  Atölyeler hakkında bilgi almak ve çeşitli işbirlikleri için benimle iletişime geçebilirsiniz.

  Birlikte Kalalım
  Aylık yazılardan ve eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.
  Birlikte Kalalım
  Aylık yazılardan ve eğitimlerden haberdar olmak için bültene kayıt olabilirsiniz.