SebnemToker-DoganKitap-0438cc.jpg

Şebnem Toker, 2002 yılından beri evrensel yaşam ve şifa enerjileri ile çalışmaktadır. 2002 yılında Usui Reiki Master olmuştur.

2008 yılından beri Melek Enerjileri ve evrensel şifa enerjileri ile çalışmaktadır. Güney Afrikalı Metafizik Öğretmeni Vernon Frost’un öğrencisidir, ezoterizm, metafizik ve şifa konularında eğitici eğitimleri almıştır.

 

Seraphim Blueprint Enerji Şifası Sistemi öğretmenidir.

 

Evli ve iki çocuk annesi olan Toker, Jung koçudur ve kendi kurguladığı “Yaşamın Direksiyonunda” adlı kişisel gelişim ve koçluk atölyesinin kurucusudur.

Şebnem Toker, 1971’de İzmit’te doğdu. İngiltere’de Bournemouth College’de Büro Yönetimi eğitimi aldı. Eğitim, sanayi, finans, bankacılık ve medya sektörlerinin öncü gruplarında CEO ve yönetim kurulu başkanı asistanı olarak çalıştı. 2004’de Doğan Grubu’na katıldı ve grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Asistanı olarak görev aldı. 2012’den beri Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asistanıdır.

2020 yılında ilk kitabı “Zamanı Yakalayan Ofisler”i yayınlandı.

2016 yılından beri kendi iş ve yaşam tavsiyelerini blog yazılarında okuyucuları ile paylaşmakta, her sabah instagramda farkındalık postları yayınlamaktadır.
 

ST_Logo.png

Yaşam Koçu
Jung Koçu
Yazar
Seraphim Blueprint Eğitmeni
Yönetici Sekreteri
Hayalperest
İflah Olmaz İyimser