conceptual-success-target-with-wooden-human-blocks.jpg

KARİYERİNİ RESTORE ET

İş yaşamında karşılaştığımız durumların, içinden geçtiğimiz hallerin ne kadarı kişisel ne kadarı bizden bağımsız hiç düşündünüz mü? Gerçeklere objektif bakıp gerçekliği yeniden yaratmak ister misiniz?
 

İçerik: Mindful uygulamalar, koçluk araçları, art terapi metotları ve oyunlarla 6 saat boyunca kişinin kendi ve kariyeri/gündemi hakkında derin bir farkındalığa ulaşması hedeflenir.

Süre:

240 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel / Kurumsal / Grup

photo-1557540771-f4a8b08a445a.jpg

ZORLU DENEYİMLERDEN YÜKSELEREK ÇIKMAK

Bir anlığına her şeye yukarıdan bakabilseydiniz ve kendi topografyanıza alıcı gözle bakabilseydiniz

bu nasıl hissettirirdi?

Düzlükler, tarım arazileri, akarsular, göller, dağlar ve tepeler… Bitki örtünüz, ikliminiz… Bu çalışma programı zorlu deneyimlerden yükselerek çıkmanın nasıl mümkün olabileceğini anlatır.

İçerik: Mindful uygulamalar, koçluk araçları, art terapi metotları, oyunlar ve size yepyeni bir dil kurguladığınız bu çalışmada kişinin kendi üzerinde alçalıp yükselmesi hedeflenir.

Süre:

120 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel / Kurumsal / Grup

Image by Timur Romanov

KALBİNLE SOHBET

Kalbinle en son ne zaman konuştun? Sana söylediklerini gerçekten duyuyor musun? Yoksa bazen onu görmezden mi geliyorsun? Kalbin ve aklın arasında kaldığında ne yapıyorsun? Kendini kalbine, kalbini kendine açmaya hazır mısın?

İçerik: Mindfulness, meditasyon ve enerjisel çalışmalar

Süre:

60 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel

Emotions-En-1116x628-1024x585.png

BÜYÜK DUYGULARIN METABOLİZMASI

- SEMİNER -
 

Bazen duygular öyle büyür öyle kocaman olur ki nefesimizi keser, gözlerimize perde, üzerimize ağırlık olur. Duygulardan geçen düşünceler, düşüncelerle tetiklenen duygular kimi zaman içimizde büyük bir kaosa sebebiyet verir. Büyük Duyguların Metabolizmasını öğrenerek duygular hakkında farkındalık kazanarak onların içinden sakince ve bilgelikle geçebilmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

Süre:

120 Dakika

Kimler İçin:
Grup

Image by Matthew Garoffolo

USTANIN HEYBESİ

Tüm kişisel gelişim uygulamalarının ve tüm koçluk araçlarının konuya/gündeme özel çalışma alanları vardır.  Bu atölye stres, öfke, yetersizlik, suçluluk, kendini ifade edememe, boşluk hissi gibi herkesin yaşamında zaman zaman içinden geçtiği gündemler karşısında kendimizi rahatlatacak ve gerçekle yumuşak temas haline geçmemizi sağlayacak özel teknikler içerir. 10 gündem 10 yöntem başlıklı çalışmadan her katılımcı elinde bir acil durum çantasıyla ayrılır.

İçerik: Minfulness, art terapi meditasyon, koçluk ve Jungian koçluk araçları

Süre:

90 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel / Kurumsal / Grup

photo-1460176449511-ff5fc8e64c35.jpg

NEŞE AKTİVASYONU

Yaşamda bazı değerlerin çok popüler bazılarınınsa adeta zümre işi olduğunu hiç fark ettiniz mi? Oysa gerçek böyle değildir. Gerçek büyün duyguların hepimizin kullanımımıza açık olduğudur. Ve elbette neşe de onlardan biri. O hep orada olan bir kapıdır. Bu çalışma dilediğiniz zaman o kapıyı açabileceğiniz gerçeğini vadediyor. 

İçerik: Tek başına bir uygulama eğitimi olan Neşe Aktivasyonu aynı zamanda başka eğimlerin de içinde yer alan tamamen bağımsız bir modüldür. Şebnem Toker’in özel oyunları ve metotlarıyla neşe, her daim uzanıp ulaşabileceğiniz bir yerde olacak.

Süre:

120 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel / Kurumsal / Grup

yasami-dengede-tutmak-665x435.jpg

NEYE İHTİYACIN VAR?

İhtiyaç dediğimiz şey bir illüzyon bir dayatma bir suni gündem olmasın?

Bu atölyede kendimizi berrak sorularla tıpkı bir ipek böceği gibi sarıyoruz… Ve sonra akılcıl ve motivasyonel sentezlerle kozamızdan çıkıyoruz. Doğru soru sorulmadıkça yanlış cevap yoktur!

İçerik: Koçluk araçları, Jungian koçluk metotları ve art terapi ile doğru sorulara gerçekçi cevaplar veriyor, kendi ihtiyaçlar hiyerarşimizi kendimiz yeniden yapılandırıyoruz.

Süre:

90 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel

Image by Matthew Garoffolo

BARİYERLERİNİ FARK ET

“Sen senin kim olduğunu biliyor musun?”

Affetmek, kayıt tutmak, kendini sevmek ya da bir türlü sevememek… İnançların, duygu reflekslerin, manipülasyon alanların, sinir uçların, kırmızı çizgilerin… “Ben” derken kimden bahsediyorsun?

İçerik: Minfulness, meditasyon, koçluk ve

Jungian koçluk araçları

Süre:

90 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel

Image by Scott Webb

İSİM TÖRENİ

İçinizdeki kavram karmaşasını fark ettiğimizde aslında evin gayet düzenli olduğunu ancak ortalığın dağınıklığını da fark ederiz. Küçük düzenleyicilerin evlerimizde nasıl sihirli etkiler yarattığını hepimiz biliriz. İsim Töreni tıpkı o sihirli düzenleyiciler gibi duygu ve deneyimleri doğru kavramlarla birleştirir, kendinizi anlama ve ifade etme yolunda daha güvenilir argümanlarla hareket edebilmenize yardım eder.

İçerik: Minfulness, meditasyon, koçluk ve Jungian koçluk araçları

Süre:

90 Dakika

Kimler İçin:
Bireysel